piątek, 25 listopada 2011

3.Autorka własnych błędów i nieszczęść.

Często uciekamy w świat marzeń, bo nie chcemy się pogodzić z realnym życiem.Dziś kiedy wracałam ze szkoły i weszłam do sklepu. Kupiłam tylko jedną rzecz.KREDKI! Tylko jest jeden mały problem... nie wiem po co.może dlatego, że brak mi kolorów w życiu.?! Kiedy tak szłam przypomniałam sobie słowa Marka Twaina "Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu." W wyniku dedukcji dochodzę, że ja mam trzy strony i tylko jedną pokazuje. Nauczyłam się perfekcyjnie udawać szczęśliwą i to że człowiek się śmieje nie oznacza wcale,że jest szczęśliwy.[...] Po tak wyczerpującym dniu w szkole Leżę na łóżku i rozmyślałam nad sensem swojego życia. Zastanawiam się co mnie jeszcze trzyma przy życiu.Przecież ja już praktycznie nie żyje. Przestałam wierzyć w szczęście tylko i w to że kiedykolwiek będę szczęśliwa. Nic mnie nie cieszy, mogłabym płakać godzinami , leżeć i nie wstawać nawet z łóżka. Myśląc , że tak będzie najlepiej .. I tak zrobię cały weekend zagłębię się w słuchaniu muzyki albo oglądaniu filmów i NIE WYJDĘ Z ŁÓZKA ! ;D A gdy już wspomniałam o muzyce to mam taki fajny utwór z sali samobójców. Może ktoś oglądał to jest utwór ze scenki kiedy Sylwia i Dominik całowali się pod wodą w Oceanie,oceanie które nic nie musi i nic nie czuje...

Autorka własnych błędów i nieszczęść.


5 komentarzy:

 1. Znam tą piosenkę i mam ją w swojej playliście , też tak mam , kiedy mam doła i się CZASAMI uśmiechnę to nie znaczy , że jestem szczęśliwa .

  OdpowiedzUsuń
 2. Sala samobójców. ♥
  Świetny blog. ;))
  Obserwuję i liczę na rewanż. <3
  http://fashionworldbyizus.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog ;-) wpadłam na niego przez przypadek i nawet sie ciesze bo jest na prawdę fajny. Z tym cytatem zgadzam się w 100% ""Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."

  OdpowiedzUsuń
 4. To moja ulubiona muza z Sali Samobójców.
  Thx że ją dodałaś ♥
  Fajny bloog ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczna piosenka , obserwuję i zapraszam do mnie :D

  OdpowiedzUsuń